Меню
Кошик

  Пиджаки

  Пиджаки

  Двобортний подовжений твідовий жакет на ґудзиках Двобортний подовжений твідовий жакет на ґудзиках
  -30 %
  Brand: LaFemme
  Двобортний подовжений твідовий жакет на ґудзиках. Є скриті кишені по боках та одна кишеня зверху зліва. Жакет гарно пасує до штанів і суконь водночас, його гармонійно доповнюють як кеди, так і класичні туфлі на підборах.Склад: 63% котон, 8% віскоза та 33% поліестер..
  2 259 грн 1 580 грн
  Класичний короткий синій жакет Класичний короткий синій жакет
  -30 %
  Brand: LaFemme
  Класичний короткий жакет синього кольору на один ґудзик. Є скриті кишені-клапани.Піджак гарно поєднується з різного типу речами у гардеробі. Його гармонійно доповнюють як кеди, так і класичні туфлі на підборах.Склад: 75% віскоза, 25% нейлонМожливий у кольорах: синій, червоний..
  1 259 грн 880 грн
  Класичний короткий червоний жакет Класичний короткий червоний жакет
  -30 %
  Brand: LaFemme
  Класичний короткий жакет червоного кольору на один ґудзик. Є скриті кишені-клапани.Піджак гарно поєднується з різного типу речами у гардеробі. Його гармонійно доповнюють як кеди, так і класичні туфлі на підборах.Склад: 75% віскоза, 25% нейлонМожливий у кольорах: синій, червоний..
  1 259 грн 880 грн
  Подовжений коричневий жакет з накладними кишенями Подовжений коричневий жакет з накладними кишенями
  -30 %
  Brand: LaFemme
  Подовжений жакет на один ґудзик з накладними кишенями коричневого кольору.Піджак гарно поєднується з одягом різного типу. Його гармонійно доповнюють як кеди, так і класичні туфлі на підборах.Склад: 60% поліестер, 35% віскоза, 5% еластан Можливий у кольорах: чорний, коричневий..
  1 859 грн 1 300 грн
  Трикотажний сірий жакет на один ґудзик з накладними кишенями Трикотажний сірий жакет на один ґудзик з накладними кишенями
  -30 %
  Brand: LaFemme
  Трикотажний жакет на один ґудзик з накладними кишенями темно сірого кольору.Піджак гарно поєднується з одягом різного типу. Його гармонійно доповнюють як кеди, так і класичні туфлі на підборах.Склад: 81% котон, 10 еластан, 5% поліестер..
  1 859 грн 1 300 грн
  Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)